Menu

„Samsung SoundBar HW-J8500“: geros kolonėlės prie lenkto TV

2015 liepos 26 - Kita
„Samsung SoundBar HW-J8500“: geros kolonėlės prie lenkto TV

Lenktą „Samsung“ televizorių apžvelgti man jau teko ir jis buvo puikus. Kartu su tuo televizoriumi turėjo atkeliauti ir produktas, kurį testavau dabar, tačiau dėl tam tikrų priežasčių taip nenutiko. Na ką gi, nieko dėl to nepasikeis ir „Samsung SoundBar HW-J8500“ aš vis tiek apžvelgiau ir aprašysiu.

Samsung SoundBar HW J8500

Lenktas dizainas, kuris tinka tik prie lenkto TV

Šio „Samsung SoundBar“ dizainas – labai paprastas. Pagrindinis garsiakalbis yra ilgo ir nesmarkiai lenkto stačiakampio formos, jis padengtas šlifuotu aliuminiu, kuris atrodo minimalistiškai ir gražiai. O žemų dažnių garsiakalbis tėra tiesiog stačiakampis gretasienis, kuris taip pat padengtas šlifuotu aliuminiu. Žemų dažnių garsiakalbis netgi neturi jokių mygtukų reguliavimui – viskas atliekama programine įranga.

Kalbant apie jungtis – šis garsiakalbis jų turi nemažai – nuo USB ar HDMI iki LAN. Taip ir nesupratau, kam jų tiek daug – juk būtent bevielių ryšių palaikymas ir yra vienas iš tų privalumų, apie kurį daugiausiai tauškia „Samsung“.

Tačiau grįžtant prie dizaino – šis „Samsung SoundBar“ atrodo gražiai. Nors jeigu jį pastatote prie TV ir jis nėra lenktas, tai norisi pasiimti lygintuvą ir išlyginti „SoundBar“ arba norisi geru kojos spyriu įlenkti savo TV. Esmė tokia, kad „Samsung HW-J8500“ visiškai nederės prie jūsų kambario išvaizdos, jeigu jame neturite lenkto televizoriaus ir vien dėl to šios garso sistemos dizainą vertinu gana neigiamai.

Patirtis su „Samsung SoundBar HW-J8500“ visai nebloga

Pirmas įspūdis įjungus šią sistemą buvo labai geras – 350W žemų dažnių garsiakalbis iš pradžių mane tiesiog „išnešė“! Tada į rankas pasiėmiau pultelį – nusprendžiau, kad reikia pabandyti pareguliuoti nustatymus. Jų čia, pasirodo, visiškai nedaug. Šeši režimai (filmų, muzikos, sporto ir t.t.), žemų ir aukštų dažnių reguliavimas, žemų dažnių kolonėlės reguliavimas. Ir apskritai, valdymas yra ypatingai paprastas – ant kiekvieno pultelio mygtuko yra aiškiai parašyta ką jis daro, todėl aišku ir kam jis skirtas.

Samsung SoundBar

O grįžtant prie garso, „išnešimo“ būsena man tęsėsi neilgai. Pasinaudojęs šiais garsiakalbiais kiek ilgiau, pastebėjau, jog žemų dažnių, atrodytų, šiek tiek trūksta. Trūksta, bet labai nedaug – tiek pakanka sutvarkyti su programine įranga. Man patiko ir tai, jog žiūrint filmus gana gerai jautėsi iš kur ateina garsas. Apskritai – garsas švarus, pakankamai subalansuotas, prikibti iš garso pusės nelabai galiu, tikėjausi žymiai prastesnio rezultato, kadangi tai nėra labai didelė garso sistema.

Vienas iš labiausiai nepatikusių dalykų, tiksliau užknisusių dalykų, naudojantis „Samsung SoundBar HW-J8500“ – karts nuo karto nutrūkstantis Bluetooth ryšys. Atrodo, viskas veikia gerai ir stabiliai, bet kartais tiesiog *puft* ir nebėra garso. Pasižiūri – ryšys nutrūko. Taip būti neturėtų, turint omeny tai, kad ši sistema kainuoja 1300 USD.

Jeigu turite lenktą TV – „HW-J8500“ jums tiks. Jeigu ne, gal pamąstykite apie lenktą TV?

samsung-hw-j8500-sound-bar-with-subwoofer-350w-bluetooth-wi-fi-

Iš pradžių buvau nusiteikęs gana skeptiškai – tikrai negalvojau, kad tokio dydžio kolonėlės gali atkurti tokį galingą ir kokybišką garsą. Nepaisant to, šiek tiek trūko žemų dažnių, bet šį dalyką galima buvo labai paprastai ir greitai sutvarkyti – tą ir padariau. Taip pat kartais nutrūkdavo Bluetooth ryšys, bet daugelis, ko gero, vis tiek naudos HDMI jungtį vien dėl kokybės.

Taigi, bent jau „Samsung SoundBar HW-J8500“ garsas yra tikrai puikus, turint omeny kolonėlių dydį ir kainą. Bet yra vienas rimtas trūkumas – jos jums netiks prie interjero, jeigu neturite lenkto TV. Jeigu turite daugybę pinigų, rekomenduoju jums įsigyti lenktą TV ir šias kolonėles, na, o jeigu pinigų lenktam TV nerasite arba jus jau tenkina jūsų turimas televizorius, šių kolonėlių rinktis tikrai nepatariu vien dėl jų dizaino.

Samsung SoundBar HW-J8500

1300 USD
Samsung SoundBar HW-J8500
8.15

Dizainas

7/10

  Valdymo, reguliavimo paprastumas

  9/10

   Garsas

   9/10

    Ryšio kokybė

    8/10

     Pros

     • - Gražus, minimalistinis dizainas
     • - Daugybė jungčių, bevielio prijungimo galimybė
     • - Garsus, kokybiškas garsas
     • - Lengvas valdymas

     Cons

     • - Šios kolonėlės gadins jums visą interjerą, nebent turite lenktą televizorių
     • - Vos vos per mažai žemų dažnių (galima sureguliuoti)
     • - Kartais nutrūkstantis Bluetooth ryšys

     Parašykite komentarą

     El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

     Shares
     Share This