Menu

„Samsung CF791“ 34 colių monitoriaus apžvalga: didelis, įspūdingas ir brangus

2017 gegužės 28 - Kita
„Samsung CF791“ 34 colių monitoriaus apžvalga: didelis, įspūdingas ir brangus

Ultra-wide tipo monitoriai tampa vis populiaresni, jiems turinio atsiranda vis daugiau, jie pinga ir vis keliasi į įprastų naudotojų namus. Šįkart vieną įdomų produktą, „Samsung CF791“ su 34 colių įstrižainės kvantinių taškų ekranu išbandžiau ir aš. Lenktas kvantinių taškų monitorius su WQHD raiška – ar galima norėti kažko daugiau? Tą ir pabandysime išsiaiškinti šioje apžvalgoje.

Tobulas tik iš priekio, nes į galą gi vis tiek niekas nežiūri

„Samsung CF791“ atrodo tiesiog nuostabiai – priekyje panaudotas tik aliuminis, o ekrano kraštai yra pakankamai nedideli. Yra ir LED lemputė, pranešanti apie monitoriaus veikimą. Jo aukštį ir palenkimo kampą galima reguliuoti, todėl dėl to jaudintis nereikėtų. Nors čia turėtų būti savaime aiškus dalykas, juk monitorius kainuoja beveik tūkstantį eurų.

Dievinu ir gale esantį monitoriaus valdiklį. Faktas, jog „Samsung“ monitoriai yra valdomi lengviausiai ir niekas jų aplenkti kol kas negali. Tik štai kiti dalykai gale manęs taip nedžiugino. Taip, jungčių daug, bet kodėl „Samsung“ nusprendė galinėje dalyje panaudoti blizgų plastiką? Nes pigiau ir niekas į galą nežiūri? Lyg ir tiesa, bet tokių dalykų iš tiek kainuojančio monitoriaus nesitikėjau.

QuantumDot_Monitor_CF791_Main_2

Nuostabus vaizdas

34 coliai, 3440 x 1440 raiška, 3000:1 kontrastas, 125% sRGB gamos atkūrimas, 100hz atnaujinimo dažnis ir 4ms atsako laikas. Daug skaičių ir žodžių, kurie jums galimai nieko nesako. Tačiau bet kokius kitus žodžius sakyti yra tiesiog beprasmiška, šį monitorių reikia pamatyti ir išbandyti pačiam.

Tikslios spalvos, ryškus vaizdas ir, žinoma, tas 34 colių dydis. Tiesiog neįtikėtina. Dirbti yra beprotiškai malonu vien dėl to, kad viename ekrane galima sutalpinti kelis langus. Žaisti smagu dėl dydžio, raiškos, atnaujinimo dažnio, atsako laiko, spalvų ir, žinoma, „AMD FreeSync“, jeigu turite „AMD“ vaizdo plokštę. Tik štai reikia ir labai galingo kompiuterio, nes 3440 x 1440 raiška nėra juokas!

Tikrai, tai yra pasakiškas monitorius, tinkamas ir darbui, ir žaidimams. Tik štai su vaizdo įrašais ar kai kuriais filmais gali būti šiek tiek problemų, nes dažniausiai toks turinys vis dar yra prieinamas 16:9 formatu, tad teks pasitenkinti ištemptu vaizdu arba tiesiog paliktais tuščiais juodais tarpais.

Neturiu prie ko prisikabinti. Šis monitorius netgi neturi tos problemos, kurią turi daugelis lenktų ekranų – visas apšvietimas yra tolygus ir identiškas, tai tiesiog tobula. Nesvarbu, ar juoda, ar balta spalva, geriau būti jau beveik negali.

lc34f791wqnxza-gallery2-0928

Bet juk tai tūkstantį eurų kainuojantis monitorius – ko daugiau galima buvo tikėtis?

„Samsung CF791“ kainuoja beveik tūkstantį eurų, todėl aš iš jo nesitikėjau nei daugiau, nei mažiau. Bet tai nėra blogas dalykas – tai yra nuostabus monitorius ir nors jis kainuoja labai daug, manau, kad kainos ir kokybės santykis yra nuostabus. Jeigu planuojate jį naudoti darbui – „CF791“ atsipirks greitai, o jeigu jį naudosite žaidimams – tam yra geresnių pasirinkimų. Tačiau „CF791“ yra labai universalus ir būtent tuo jis man patiko.

Samsung CF791

Samsung CF791
9.5666666666667

Dizainas

9/10

  Ekranas

  10/10

   Valdymo paprastumas

   10/10

    Pros

    • - Puikus dizainas iš priekio
    • - Daug jungčių
    • - Paprastas valdymas
    • - Nuostabus vaizdas

    Cons

    • - Prastas galinės dalies dizainas
    • - Didėlė kaina

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

    Shares
    Share This