Menu

Mobile World Congress 2015: vieną parą gyvenau kaip svajonėje

2015 kovo 6 - Kita, Svarbiausia
Mobile World Congress 2015: vieną parą gyvenau kaip svajonėje

Kovo pirma diena – kalendorinio pavasario pradžia. Bet tai man buvo nebeaktualu, kadangi kovo pirmą aš skridau į Barseloną, MWC 2015 bei „Samsung“ UNPACKED 2015. Ir nors Barselonoje praleidau tik parą – įspūdžių parsivežiau be galo daug!

Imagezs00001

Ne viskas buvo idealu…

Apie savo skrydį, maistą, kurį valgiau ar viešbutį, kuriame gyvenau, pasakoti neplanavau. Deja, bet skrydis – liūdnoji istorijos dalis, kadangi būtent dėl problemų su „Scandinavian Airlines“ nepavyko sudalyvauti „Samsung“ UNPACKED 2015. Pernelyg nesiplėsiu, bet visgi man pavyko pasiekti Barseloną, nors tik vėlai vakare. Bet svarbiausia, kad bent jau pačiame MWC 2015 renginyje sudalyvauti galėjau. O, pasak kolegų, praleidęs „Samsung“ renginį, kažko pernelyg nepraradau.

Imagezs00064

Ką mačiau?

Kaip žinia, MWC 2015 yra didžiausia mobiliųjų technologijų paroda visame pasaulyje – čia pristatytas ir „Samsung Galaxy S6“, ir „HTC One M9“, ir „Sony Xperia Z4 Tablet“, ir daugybė kitų įdomių įrenginių. Kadangi pasivaikščioti po MWC parodą turėjau tik 5 valandas, o salių buvo 8 (kiekviena jų yra maždaug tokio dydžio kaip „Akropolis“), tai spėjau apeiti tik 3 iš jų. Ir vis tiek priėjau toli gražu ne prie kiekvieno stendo, prie kurio norėjosi prieiti. Todėl aptarsiu tai, ką mačiau įdomiausio.

Imagezs00091

„Samsung Galaxy S6“ ir „Samsung Galaxy S6 Edge“

„Samsung Galaxy S6“ – vienas iš labiausiai laukiamų 2015 metų telefonų. „Samsung“ jį pristatė „Samsung“ UNPACKED 2015 renginio metu, kuris vyko dieną prieš MWC 2015 pradžią. Tačiau galimybę pačiupinėti šį „Samsung“ flagmaną turėjo ir visi žurnalistai, dalyvavę MWC 2015. Tuo pačiu Pietų Korėjos kompanija pristatė ir „Samsung Galaxy S6 Edge“ – tai naujasis „Samsung“ flagmanas su užapvalintais ekrano kraštais.

Imagezs00146

„Samsung Galaxy S6“

„Samsung Galaxy S6“ yra „iPhone 6“, „iPhone 4“ bei „Samsung Galaxy S5“ derinys – būtent taip naująjį „Samsung“ flagmaną mato daugelis, o ne išimtis ir aš. Telefono priekyje – 5.1 colio „Super AMOLED“ QHD raiškos ekranas, po juo – standartiniai „Samsung“ mygtukai. Tiesa, namų mygtukas turi ir naująjį pirštų antspaudų skaitytuvą – pagaliau per jį nebereikia braukti, pilnai pakanka švelnaus prisilietimo.

Telefono kraštai yra pagaminti iš aliuminio, pats telefonas yra vos 6.8mm storio. Tiesa, „Samsung Galaxy S6“ kraštai labai smarkiai primena „iPhone 6“ – to nepastebėti neįmanoma.

Imagezs00157

Gale – stiklas (visai kaip „Nexus 4“ ar „iPhone 4“), 16 MP kamera, LED blykstė ir širdies ritmo sensorius.

Nuotraukose telefonas atrodo tikrai neblogai, bet turiu nuvilti, kad realybėje situacija žymiai prastesnė – tiek priekyje, tiek gale pirštų antspaudai yra labai ryškūs (keista, bet mano „LG Optimus G“ turi labai panašią galinę dalį, bet pirštų antspaudai yra žymiai mažiau ryškūs), todėl telefonas iš karto praranda savo estetinę išvaizdą. Be to, dėl solidesnės išvaizdos ir plonesnio korpuso „Samsung“ teko paaukoti išimamą bateriją, vietą MicroSD kortelei ir didesnę bateriją.

Imagezs00144 Imagezs00158

Taip pat man nelabai patiko, jog „Galaxy S6“ galinė kamera yra labai smarkiai atsikišusi – „iPhone 6“ taip pat turi kameros atsikišimą, bet jis nėra toks smarkus. Gerai, kad „Samsung“ bent jau padengė kameros stikliuką safyru, todėl jis neturėtų labai braižytis.

„Galaxy S5“ ir „Galaxy S4“ tikrai nebuvo patys patogiausi telefonai rinkoje, visgi „Galaxy S6“ tikrai smarkiai patobulėjo šioje srityje. Įdomu, jog „Galaxy S6“ stiklas yra kiek neįprastas – „S6“ galima laikyti beveik vertikaliai nei kiek jo neprilaikant nykščiu, t.y. galinis stiklas yra visiškai neslidus. Be to, dėl to, kad telefonas yra labai plonas ir lengvas, jo dydis praktiškai nesijaučia – nors „Galaxy S6“ yra didesnis už mano „LG Optimus G“, o už neseniai testuotą „Meizu MX4“ jis yra mažesnis tik labai nedaug. Bet „Galaxy S6“ yra smarkiai patogesnis už abu įrenginius.

Gana apie dizainą. Kita svarbi telefono detalė – ekranas. Naujasis „Galaxy S6“ ekranas, deja, man pasirodė kiek prastesnis, negu „Galaxy Note 4“ ekranas. Nors jų charakteristikos (išskyrus dydį) yra identiškos, bet pastebėjau, jog „Galaxy S6“ kiek prasčiau atvaizduoja raudoną spalvą – šiek tiek krypstama į oranžinės spalvos pusę. Visa kita atrodo pasakiškai, todėl tikiuosi, jog nedidelė bėda su raudona spalva tėra programinės įrangos problema.

Beje, kalbant apie programinę įrangą – „Galaxy S6“ veikia su „Android 5.0.2 Lollipop“ OS bei naujausia „TouchWiz“ versija. Nors viskas atrodo labai panašiai, bet esmė ne tame. Pagaliau „TouchWiz“ veikia iš tiesų švariai ir gražiai. Pagaliau ši vartotojo sąsaja nebėra prigrūsta bereikalingų funkcijų, kaip kad vaikų režimas ir t.t. Jeigu jums kažko reikia, jūs tiesiog galite tai atsisiųsti atskirai. Aišku, galbūt dėl gero veikimo „kaltas“ ir naujasis „Exynos“ procesorius, bet vis tiek nematyti visų bereikalingų „Samsung“ funkcijų yra labai malonu.

Ir pabaigai – šiek tiek apie kamerą. Greitai fokusas ir greitas kameros pasileidimas, ypatingai galinga optinė stabilizacija – štai ką pastebėjau pirmiausiai. Aišku, nuotraukos gaunasi tikrai geros, tačiau kadangi telefonus galimybė išbandyti buvo tik vienoje patalpoje, tai apie kameros kokybę kalbėti dar yra kiek per anksti. Bet pirmasis įspūdis tikrai geras.

Apibendrinant – „Galaxy S6“ ko gero bus geriausiai parduodamas „Samsung“ telefonas istorijoje. Ar dėl, jog tai – kažkas labai įspūdingo? Ne, tiesiog „Galaxy S6“ yra labai didelis „Galaxy S“ franšizės atnaujinimas, todėl šį telefoną tikrai verta įsigyti net ir „Galaxy S5“ naudotojams. Ir nors naujasis P. Korėjos kompanijos flgamanas turi trūkumų, bet būsiu atviras – man jis patiko ir tikrai laukiu galimybės išbandyti šį telefoną ilgiau.

„Samsung Galaxy S6 Edge“

„Samsung Galaxy S6 Edge“ yra identiškas „Galaxy S6“, bet šis telefonas turi du užlenktus ekrano kraštus. Kadangi tai yra vienintelis skirtumas (na taip, „S6 Edge“ turi ir 50 mAh didesnę bateriją bei 0.2 mm storesnį korpusą, bet kam tai rūpi?), tai apie jį daugiausiai ir kalbėsiu.

Visų pirma reikėtų paminėti, jog telefonas atrodo ypatingai futuristiškai, neįprastai. Daug kam kyla klausimas – ar rankoje telefonas patogus? Juk ekranas yra užapvalintas iš abiejų pusių! Viskas atrodo puikiai – telefone yra ant ko padėti pirštus, jokių sunkumų naudojantis nekyla, „S6 Edge“ yra vienas iš maloniausių mano naudotų telefonų. Pirmas įspūdis – puikus.

Imagezs00148 Imagezs00147Imagezs00146 Imagezs00159Imagezs00160

O kokia nauda iš užapvalintų ekrano kraštų? Ko gero, daugelis jau matėte „Galaxy Note Edge“ – užapvalintas ekano kraštas turi tam tikrų privalumų tiek naudojantis telefonu, tiek jam gulint ant stalo.

Pradedant nuo tikrųjų privalumų, o ne paprasčiausių programinės įrangos triukų – „S6 Edge“ turi galimybę rodyti informaciją net ir tada, kai jis guli ant ekrano, kadangi šoninė ekrano dalis bet kuriuo atveju matysis. Joje turite galimybę matyti laiką ar orus (ir taip netgi taupyti baterijos syvus, kadangi užsidega tik labai nedidelis pikselių skaičius), kiekvienam kontaktui taip pat galite priskirti spalvą ir matyti praleistus skambučius (kraštai šviečia jūsų nustatytomis spalvomis). Žinoma, „S6 Edge“ turi ir galimybes iš „Note Edge“, pavyzdžiui, naujienų srautą. Visgi šios funkcijos naudingumu abejoju – lygiai taip pat, kaip abejoju galimybės iš viršutinės šono dalies „ištraukti“ penkis dažniausiai naudojamus kontaktus naudingumu – juk tai tik programinės įrangos patobulinimai, kuriuos galima būtų atlikti ir be specialaus krašto!

Visa kita, kaip minėjau, „S6 Edge“ yra tas pats, kaip ir įprastame „S6“. Ar „S6 Edge“ man patiko? Neabejotinai taip. Galbūt ne tiek dėl programinės įrangos galimybių, kiek dėl paties telefono išvaizdos ir visiškai kitokio jausmo rankoje. Naujasis „Edge“ serijos atstovas yra ypatingai malonus naudoti, todėl jeigu pinigų kiekiu nesiskundžiate ir norite kažko išskirtinio bei futuristinio – „S6 Edge“ yra puikus pasirinkimas!

„HTC One M9“ – geras tapo dar geresniu

„HTC One M8“ neabejotinai buvo vienas iš mano (ir daugelio kitų) mėgstamiausių telefonų rinkoje. Belaukiant „HTC One M9“ daug kas jau norėjo kažkokių didesnių pasikeitimų dizaine, programinėje įrangoje. Tačiau galbūt gerai, jog „HTC“ to nedarė – Taivano kompanija tiesiog išgrynino „HTC One M7“ konceptą ir padarė idealų (bent jau kol kas taip atrodo) produktą, kuris pagaliau galės patenkinti visų žmonių poreikius.

Imagezs00216Imagezs00215

„HTC One M9“ turi šiek tiek mažiau užapvalintus kraštus, negu „One M8“, taip pat pakito kameros modulis – gale nebėra nei „UltraPixel“ kameros, nei dviejų „HTC“ kamerų – „HTC“ nusprendė naudoti labiau standartinę 20 megapikselių raiškos kamerą su dviguba LED blykste.

Taigi, „HTC One M9“ pagrindiniai pasikeitimai yra viduje ir kameroje – naujasis „HTC“ flagmanas turi „Qualcomm Snapdragon 810“ procesorių, 3GB operatyviosios atminties, 32GB vidinės atminties (su galimybe ją praplėsti), 2840 mAh bateriją bei „Android Lollipop“ su „HTC Sense 7“.

Vienas dalykas, dėl kurio iš tiesų nemažai ginčijimaisi ir kurį būtina aptarti – „HTC One M9“ ekranas. Jis turi 5 colių „SLDC3“ ekraną su Full HD raiška. Full HD, ne QHD! Nuomonių daugybė, bet galiu teigti, jog QHD ekranų iš tikrųjų nereikia. Jie tik verčia telefoną veikti šiek tiek lėčiau (dėl didesnės GPU ir procesoriaus apkrovos) bei laikyti jų baterijas trumpiau. O reali nauda? Jos beveik nėra. Taip, kiti sako, jog „Galaxy Note 4“ ekranas yra QHD ir žemesnės raiškos po jo nebesinori, tačiau „Galaxy Note 4“ ekranas yra pasakiškas ne dėl raiškos, o dėl puikaus spalvų atvaizdavimo. O „HTC One M9“ jas atvaizduoja tikrai gerai. Todėl jeigu nerimaujate dėl „One M9“ ekrano, tai galiu pasakyti, kad nėra ko.

Rankoje naujasis „One“ guli puikiai – jo kraštai yra šiek tiek aštresni, todėl jis slysta mažiau, tačiau galinė dalis vis dar turi savo senąją formą, dėl kurios telefonas rankoje jaučiasi labai natūraliai.

Kalbant apie veikimą – viskas tiesiog puiku. Jokių užkibimų, o ir kaitimo, kurį galima buvo pastebėti „G Flex 2“, nėra. Naujoji „HTC Sense“ versija nuo šiol dar gražesnė, o joje atsirado ir kelios naujos funkcijos, pavyzdžiui, aplankai pagal jūsų buvimo vietą. Jeigu esate namuose, įsijungia vieni aplankai, jeigu darbe – įsijungia kiti. Taip pat atsirado galimybė keisti „HTC Sense“ išvaizdą pačiam – galite atsisiųsti vieną iš daugybės temų arba tiesiog susikurti temą pats.

Praeitais metais „HTC One M8“ buvo nemėgstamas tik dėl savo kameros, todėl „HTC“ pasimokė iš savo klaidos ir gale dabar turime 20.7 megapikselių kamerą. Ji – visai nebloga normaliomis sąlygomis, tačiau kiek pastebėjau, prieblandoje buvo nemažų bėdų ir todėl susidarė įspūdis, jog fiksuojant nuotraukas prastame apšvietime galbūt geriau tai daryti netgi su priekyje esančia „UltraPixel“ kamera. Visgi tikiuosi, jog tai tik neišbaigtos programinės įrangos bėdos.

„Jolla“ ir „Sailfish“ – kažkas naujo

Eidamas per vieną iš MWC salių pastebėjau „Jolla“ stendą. Neprieiti negalėjau – visada įdomu išbandyti naują OS, kad ir kokia ji bebūtų. Visų pirma – „Jolla“ įrenginiai yra ypatingai solidūs, gražūs ir išskirtiniai. Tačiau šios kompanijos gaminiai dar, ko gero, ilgai bus neprieinami didžiajai daliai visuomenės, todėl daugumai būtų įdomiau sužinoti mano nuomonę apie „Sailfish“ OS, kadangi ją gali naudoti ne tik „Jolla“ įrenginių naudotojai, bet ir „Nexus 5“, „Nexus 7“ ir kitų „Android“ įrenginių turėtojai.

Imagezs00104 Imagezs00105

Pačios OS išvaizda yra kiek neįprasta, galbūt šiek tiek primenanti „BlackBerry 10“ OS su „laisvės prieskoniu“. Valdyme, kaip ir „BlackBerry 10“, nėra naudojami fiziniai mygtukai – vietoje to yra naudojami gestai, kas yra labai patogu. Deja, bet pati OS kol kas yra ganėtinai sudėtinga ir komplikuota – dėl to netgi žmonės, atsakingi už „Jolla“ stendus sunkiai rasdavo vieną ar kitą funkciją.

Aišku, negalėjau nepaklausti apie programėles – „Sailfish“ OS šiuo metu jų turi vos kelis šimtus, tačiau ji gali paleisti bene visas „Android“ programėles ir bent jau su demonstruotomis programėlėmis ši galimybė veikia pakankamai gerai. Visgi aš nebūčiau aš, jeigu nepabandyčiau įžnybti – į mano klausimą dėl programuotojų pritraukimo buvo atsakyta gan vangiai – atstovas susimėtė, o vėliau buvo pasakyta, kad ypatingoji „Sailfish“ išvaizda turėtų privilioti programuotojus kurti programėles šiai OS, nors aš tuo smarkiai abejoju – juk sukūręs programėlę „Android“ tu automatiškai ją sukursi ir „Sailfish“ bei „BlackBerry“ operacinėms sistemoms, o realaus pagrindo gaminti programėles kiekvienai OS nėra. Jeigu „Jolla“ šioje vietoje neplanuoja pakeitimų, jie ir toliau bus aktualūs tik gykams.

„LG G Flex 2“ – lenkti ekranai juda link masinio vartojimo

„LG G Flex 2“ norėjau išbandyti dėl neįprastos šio telefono formos bei dėl „Qualcomm Snapdragon 810“ kaitimo bėdų. Pradedant nuo formos – iš tiesų norėčiau, kad būtų daugiau lenktų telefonų, kadangi „LG G Flex 2“ ekrano kraštus pasiekti yra labai paprasta, ir apskritai, tai labai patogus telefonas. Grožis jau subjektyvus dalykas, bet raudonasis „G Flex 2“ man patiko.

Imagezs00124

 

O dabar – apie „Snapdragon 810“ ir problemas. Tokių „G Flex 2“ tikrai turi. Tačiau jų turi būtent šis „LG“ gaminys, o ne pats procesorius. „G Flex 2“ iš tikrųjų kaista (rankų nedegina, bet jos prakaituoja), o telefonas veikia ne taip greitai, kaip turėtų. Netgi testuose šis „LG“ gaminys pasirodo blogiau, negu „Galaxy Note 4“ ar „Meizu MX4“.

Paklausiau „Qualcomm“ atstovų kompanijos stende, ką jie mano apie šią bėdą. Trumpai tariant, viskas yra taip:

„LG“ naudojo neišbaigtus „Snapdragon 810“ procesorius, kurie iš tikrųjų turėjo bėdų su veikimu ir kaitimu, tačiau šios procesoriaus bėdos jau ištaisytos ir naujieji „G Flex 2“ yra leidžiami su minimaliai kaistančiais procesoriais. Tą patį procesorių turintis „HTC One M9“, panašu, iš viso nesusiduria su kaitimo problemomis dėl storesnio korpuso. O ir veikia šis įrenginys puikiai, tuo galėjau įsitikinti ir pats. Taigi, jaudintis nėra ko, su „Snapdragon 810“ viskas daugiau ar mažiau tvarkoje!

„Huawei“ – išsiskiria tik kaina

Nemeluosiu, „Huawei“ manęs savo stendais praktiškai nesudomino – kompanijos įrenginiai yra labai pilki – jų gaminiai neturi nei išskirtinės išvaizdos, nei labai išskirtinių funkcijų, nei išskirtinių charakteristikų. Bent jau taip man pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Mano akį patraukė tik vienas įrenginys – „Huawei Honor 6 Plus“. Tiksliau šio įrenginio dvi kameros, kadangi apart to, jis daugiau nieko išskirtinio neturi.

Imagezs00134 Imagezs00137 Imagezs00138

Netgi ir tos dvi kameros yra nukopijuotos nuo „HTC One M8“ – jos atlieką tą pačią funkciją. Tik žymiai geriau. Galimybė perfokusuoti vaizdą po nuotraukos fiksacijos „Honor 6 Plus“ nesukelia nuotraukos suskaidymo sluoksniais ir tai veikia ne tik iš arti, bet praktiškai iš bet kokio atstumo. O visa kita šiame telefone, kaip ir kituose „Huawei“ telefonuose – įprasta, neypatinga. Taip, man „Huawei“ įrenginiai visai patinka, bet jie neturi kažkokio kabliuko, kad būtų verta apie juos labai daug rašyti. Tai tiesiog paprasti įrenginiai su neblogomis charakteristikomis už gana žemą kainą – tuo visas „Huawei“ išskirtinumas ir baigiasi.

„Qualcomm“, daugybė telefonų ir „Maserati“

„Qualcomm“ stendas buvo vienas iš įdomesnių. Ne ne, manęs nedomino nei jų Wi-Fi čipai, nei kitos gilesnės technologijos. Labiausiai man patiko „Maserati“ (nors mašinomis beveik nesidomiu, bet smagu pasėdėti šimtus tūkstančių kainuojančiame automobilyje. Nors didelis kiekis plastiko salone mane nustebino neigiamai) bei milžiniškas telefonų su „Qualcomm“ procesoriais stendas. Išbandžiau daugybę telefonų, apie kiekvieną jų pabandysiu trumpai parašyti:

Imagezs00186 Imagezs00187 Imagezs00188 Imagezs00173 Imagezs00174 Imagezs00175 Imagezs00177 Imagezs00178 Imagezs00179 Imagezs00180 Imagezs00181 Imagezs00182 Imagezs00183 Imagezs00185

„Intel“ – „Haswell“, „Broadwell“ ar „Skylake“?

Šiaip prie „Intel“ stendo aš tikrai neičiau, tačiau pamažu renkuosi kompiuterį ir tiesiog atėjau trumpai pakalbėti apie „Haswell“ ir „Broadwell“ privalumus bei trūkumus. Galiausiai į diskusiją įsitraukė 5-6 „Intel“ atstovai ir tai iš tiesų buvo vienas iš įdomiausių pokalbių per visas kelias valandas praleistas MWC.

Imagezs00200 Imagezs00203

Taigi, jeigu jūs norite galingo kompiuterio, dirbti su grafika ar žaisti sudėtingus žaidimus, rinkitės „Haswell“. Šie procesoriai yra žymiai galingesni, nors ir mažiau taupūs. Bet ką padarysi, teks aukoti baterijos tarnavimo laiką, jeigu jums tikrai reikia grafikų. Žinoma, jeigu renkatės „Windows“ planšetę, „Haswell“ rinktis tikrai nerekomenduotina dėl ypatingai trumpo baterijos tarnavimo laiko.

Jeigu kompiuteriu planuojate tik dirbti įprastus darbus – rašyti, dirbti su „Excel“ ir tiesiog naršyti internete, t.y. su grafika pernelyg nesusidursite, „Broadwell“ yra puikus pasirinkimas – šie procesoriai yra nedaug silpnesni, bet žymiai taupesni. Labiausiai nukentės darbai su grafika, kadangi „Broadwell“ procesorių integruotos GPU yra žymiai silpnesnės. Bet su „Broadwell“ procesoriumi jau galima rinktis ir planšetes – jos gali veikti padorų laiko tarpą be elektros lizdo pagalbos.

O jeigu norite galingo kompiuterio, bet ir ilgai tarnaujančios baterijos – teks palaukti iki maždaug 2015 metų pabaigos – naujieji „Intel Skylake“ procesoriai turės tiek „Broadwell“, tiek „Haswell“ privalumus – t.y. galėsite dirbti netgi su intensyvia grafika, tačiau nepririšti savęs prie elektros lizdo! Be to, „Skylake“ palaiko bevielį krovimą.

Imagezs00205

Išvada – jeigu kompiuterio jums nereikia dabar, palaukite „Skylake“ pasirodymo, tikrai verta. „Haswell“ ar „Broadwell“, mano nuomone, galima buvo praleisti, tačiau „Skylake“ atrodo kaip tikrai rimtas ir dėmesio vertas atnaujinimas.

„Asus“ – panašu, kad turime naują didelį žaidėją telefonų rinkoje?

Į „Asus“ kambarėlį užėjau pažiūrėti tik vieno daikto – „Asus Zenfone 2“. Visų išgirtas ir pamiltas telefonas su puikiomis charakteristikomis, geru korpusu ir žema kaina. Koks mano įspūdis? Toks pats, kaip ir kitų. Telefonas tikrai malonus naudoti, jis veikia be strigimų (nors naudoti teko „tik“ 2GB RAM versiją), kamera mane nustebino, o kaina – žema. Jeigu dabar rinkčiausi telefoną, „Asus Zenfone 2“ tikrai būtų vienas iš mano galimų pasirinkimų, kadangi „Asus“ jau pelnė mano pasitikėjimą dėl kelių savo planšetinių kompiuterių ir, žinoma, pirmosios „Zenfone“ serijos.

Imagezs00109

Virtuali realybė – įspūdinga, bet nepakankamai

Virtuali realybė – skaičiau daug, bet iki MWC išbandyti neteko. Bet MWC 2015 metu išbandžiau netgi du VR įrenginius – „Oculus Rift“ bei „Samsung Gear VR“ su „Galaxy S6“. Užbėgsiu už akių ir pasakysiu, jog „Oculus“ produktas man patiko žymiai labiau, tačiau abu įrenginiai turi daugiau ar mažiau tuos pačius trūkumus. Kol kas virtuali realybė tėra ekranas labai arti akių per padidinimo stiklą. Deja, tačiau su abiem įrenginiais galėjau be jokių pastangų matyti pikselius, beje, labai didelius, o su „Gear VR“ sufokusuoti vaizdą buvo labai sudėtinga. Būtent dėl to virtuali realybė dar nėra kažkas tokio, kas pakeistų pasaulį.

Imagezs00154 Imagezs00193

„Google Android“ – stendas, pakėlęs nuotaiką

Ne, „Android“ stendai netgi nebuvo stendai. Tai buvo pastatas – vienas didelis „Android“ žmogutis su labai daug geros nuotaikos viduje. Pamatęs tą „Android“ pastatą negalėjau neužeiti – „Android“ visada man atrodė mielas. Ir užėjęs – nesuklydau. Turėjau galimybę sukurti savo „Android“ žmogeliuką ir atspausdinti jį ant maišo bei lipduko. Prie viso to dar ir gavau segtukų bei čiulpinukų (nes juk „Android Lollipop“). Nors mano nuotaika MWC buvo puiki, bet išėjęs iš „Android“ pastato džiaugiausi tarsi mažas vaikas. Ačiū maloniems žmonėms iš „Android“ pastato ir ačiū „Google“, buvo tikrai malonu ir smagu!

Imagezs00114 Imagezs00116

Imagezs00001

Vieną parą gyvenau kaip svajonėje

Labai gaila, kad MWC galėjau pabūti tik vieną dieną, o Barselonoje – tik parą. Nepaisant visų nesklandumų oro uoste, buvo labai smagu ir tikrai verta. Gyvenau tarsi svajonėje – prabangūs viešbučiai, egzotiškas maistas, šviežiai spaustos tikros apelsinų sultys, šilti orai, saulė, o svarbiausia – aplinkui visada išskirtinė elektronika ir tūkstančiai tokių pat pakvaišusių IT entuziastų, kaip ir aš! Gaila, jog svajonės baigėsi ir dabar liko tik prisiminimai, nuotraukos ir šis straipsnis…

Ačiū „Samsung“ už galimybę sudalyvauti MWC!

Ačiū „LG“ už paskolintą „LG G3“ – būtent šiuo telefonu buvo darytos visos šios nuotraukos!

Daugiau momentų iš MWC 2015:

Imagezs00032 Imagezs00036 Imagezs00078 Imagezs00083 Imagezs00096 Imagezs00098 Imagezs00099 Imagezs00101 Imagezs00103 Imagezs00106 Imagezs00107 Imagezs00108 Imagezs00120 Imagezs00121 Imagezs00125 Imagezs00130 Imagezs00139 Imagezs00140 Imagezs00150 Imagezs00152 Imagezs00153 Imagezs00164 Imagezs00169 Imagezs00170 Imagezs00172 Imagezs00189 Imagezs00195 Imagezs00196 Imagezs00197 Imagezs00198 Imagezs00214 Imagezs00217 Imagezs00218 Imagezs00220 Imagezs00222 Imagezs00224

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shares
Share This