Menu

„Lenovo ThinkVision LT2934z“ 29 colių panoraminis monitorius: nieko labai įspūdingo

2016 kovo 28 - Kiti
„Lenovo ThinkVision LT2934z“ 29 colių panoraminis monitorius: nieko labai įspūdingo

Monitorius išbandau nedažnai, tačiau gan ilgą norėjau išbandyti vis dažniau rinkoje matomus ultrawide, arba kitaip, panoraminius monitorius. „Lenovo“ suteikė galimybę išbandyti savo vieną iš geriausių 2013-2014 metų panoraminių monitorių – „ThinkVision LT2934z“. Taigi, ar dūzgesys dėl panoraminių monitorių yra pagrįstas ir ar „LT2934z“ yra rimtas konkurentas kitų kompanijų produktams?

„Lenovo ThinkVision LT2934z“

„Lenovo ThinkVision LT2934z“

Paprastas „ofisinis“ „Lenovo“ dizainas

„Lenovo LT2934z“ atrodė ypatingai gerai savo laiku, bet ir dabar šis monitorius negadintų vaizdo ofise ar netgi namuose. Monitoriaus kraštinės yra itin plonos, o kai ekranas yra išjungtas, galima pagalvoti, jog kraštinių nėra iš viso. 1080p kamerą, esančią monitoriaus viršuje bei monitoriaus stovą puošia raudoni akcentai.

Beje, stovas atrodo minimalistiškai, gražiai ir jį lengva sudėti, tačiau daug funkcionalumo jis neturi – monitorių galėsite šiek tiek palenkti ir vos vos pakelti, tačiau apversti – ne. Na, bent jau laidų tvarkymui „Lenovo“ įdiegė specialią rankenėlę, o papildomam monitoriaus pakėlimui galima įsigyti priedų.

thinkvision-lt2934z-29-panorama-monitor-1

Galbūt vaizdą šiek tiek gadina priekyje esantys sensoriniai mygtukai, kurie nėra labai stilingi. Tuo tarpu nematomose šoninėje ir galinėje monitoriaus dalyse yra keturios USB jungtys (2x 3.0 ir 2x 2.0) ir po vieną VGA, DL DVI-D, HDMI1.4, DP1.2, audio, mikrofono bei MHL jungtį. T.y. jungčių – per akis.

Monitorius ofisui, darbui su video montažu ar naršymui, bet ne žaidimams

Serijos „ThinkVision“ produktai tikrai nėra skirti žaidimams, tą mums sufleruoja ir monitoriaus charakteristikos – reakcijos laikas šiame monitoriuje yra net 7ms, apie 120Hz arba „G-Sync“ galima tik pasvajoti. Tačiau darbui su grafika šis monitorius tinka puikiai, kadangi „Lenovo“ panaudojo IPS panelę su 178 laipsnių matymo kampais ir 100% sRGB apimtimi.

Galiu visą tai patvirtinti ir savo paties patirtimi – žaidimai su šiuo monitoriumi man nepaliko didelio įspūdžio, daug judant vaizdas tampa miglotas, t.y. žaisti įmanoma, tačiau nėra labai smagu. Bet darbui ar netgi naršymui šis monitorius tiesiog puikus – į 21:9 monitorių telpa beveik tiek pat, kiek tilptų į du 16:9 monitorių, o spalvų ryškumas, natūralumas bei matymo kampai taipogi nei kiek nenuvilia. Tiesa, 2560×1080 raiška 29 colių monitoriui yra visai mažoka – juk tai tėra 96 pikseliai colyje, o dauguma šiuolaikinių panoraminių monitorių turi žymiai didesnes raiškas.

į „LT2934z“ telpa 8 „Facebook“ pokalbiai, 3 „Word“ lapai arba du įprasti naujienų puslapiai

į „LT2934z“ telpa 8 „Facebook“ pokalbiai, 3 „Word“ lapai arba du įprasti naujienų puslapiai

Jeigu kažkas netenkina, monitoriaus nustatymų valdymas yra labai paprastas ir suprantamas bet kam, todėl sunkumų keičiant monitoriaus ryškumą ar kontrastą nėra, nors mane džiugino ir standartiniai „LT2934z“ nustatymai.

Kad „LT2934z“ yra skirtas ofisui, išduoda ir integruotos kolonėlės bei video kamera. Nors nei viena, nei kita nėra labai ypatingos kokybės, ofisui, „Skype“ ar kitoms paprastoms operacijoms to tikrai pakaks.

„Lenovo ThinkVision LT2934z“ – nieko ypatingo

Šis „Lenovo“ monitorius šiuo metu kainuoja apie 520 EUR, tačiau už tokią ar mažesnę kainą konkurentai siūlo tiek pat ar net daugiau. Kam galėčiau rekomenduoti „LT2934z“? Beveik niekam – nors šis monitorius manęs, kaip ir, niekuo nenuvylė, bet jis niekuo per daug ir nenustebino, juolab, tai jau gana senas produktas. Vis tik jeigu nuspręsite šį monitorių įsigyti, nematau priežasties juo nusivilti. Taigi, „Lenovo ThinkVision LT2934z“ tėra niekuo per daug neypatingas ir neišsiskiriantis monitorius.

Lenovo ThinkVision LT2934z

520 EUR
Lenovo ThinkVision LT2934z
8.475

Dizainas

9/10

  Vaizdas

  8/10

   Valdymo paprastumas

   9/10

    Kamera bei kolonėlės

    8/10

     Pros

     • - Neblogai atrodantis dizainas
     • - Integruotos kolonėlės bei WEB kamera
     • - Paprastas nustatymų valdymas
     • - Nebloga vaizdo kokybė darbui

     Cons

     • - Monitoriaus stovui trūksta funkcionalumo
     • - Neidealūs sensoriniai mygtukai
     • - Monitorius visiškai netinkamas žaidimams
     • - Kolonėlės bei kamera nėra aukščiausios kokybės

     Parašykite komentarą

     El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

     Shares
     Share This